Kolejny Red Dot dla Profim!

 

Szanowni Państwo, z ogromną radością informuję, że najnowsza kolekcja Profim „Chic Air”, zaprojektowana przez francuskiego designera Christophe’a Pillet, została uhonorowana Oscarem designu w najbardziej prestiżowym konkursie wzorniczym na świecie otrzymując tytuł Red Dot Award 2017!  

Zachęcamy do zadawania pytań i zakupów

 

Czytaj więcej...

DRIVE! Biurka z elektryczną regulacją wysokości NOWOŚCIĄ i wielofunkcyjnym rozwiązaniem w Twoim biurze!

Drive to biurko umożliwiające pracę zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej, jest najbardziej ergonomicznym rozwiązaniem. Elektryczna regulacja wysokości pozwala na dostosowanie biurka w zależności od potrzeby osoby korzystającej ze stanowiska.

Czytaj więcej...

Nowatorskie wzornictwo Profim już w naszej ofercie!

 

Rok 2015 jest wyjątkowym rokiem dla polskiej marki Profim. Producent, jako jeden z niewielu w branży mebli biurowych, prezentuje w tym roku zupełnie nowe (uznane nagrodami RedDot Award Design 2015) kolekcje.

Więcej...

Stoły TREBORD - świeżość i powiew lasu w Twoim biurze i domu!

 

Linia ekskluzywnych, ręcznie wykonywanych, "żywych" stołów drewnianych będących manifestem nowoczesnego stylu życia NOWOŚCIĄ już w naszej ofercie"

Więcej...

Premierowe kolekcje Profim w finale TOP DESIGN award 2015!

 

Z przyjemnością prezentujemy nieszablonowe podejście i nietuzinkowe rozwiązania organizacji przestrzeni biurowej z nowości naszego producenta - Fabryki Profim. Poniższa oferta dostępna będzie w sprzedaży w II połowie 2015 roku.

 

Czytaj więcej...

Nowa oferta mebli biurowych WUTEH kusi ceną i elegancją!

Informujemy, że Dział Meblowy firmy Surfland stał się bezpośrednim dystrybutorem polskiej Fabryki Mebli Wuteh S.A., oferującej ciekawe cenowo, eleganckie i komfortowe meble biurowe, gabinetowe, lady recepcyjne, rozwiązania typu call center i inne.

Czytaj więcej...

EKSPLOZJA BARW w ladach recepcyjnych

Nie trzeba być zaraz super optymistą, ale dla tego, kto widzi wszystko tylko w czarnych barwach, słońce zachodzi już o poranku? /Phil Bosmans/.
Drodzy Klienci! Na zakończenie lata i celem zatrzymania kolorów tej pięknej pory roku, pragniemy zaprezentować kolorowe, niezwykle pozytywne i napawające energią lady recepcyjne.

Czytaj więcej...

Wygoda zarówno w pracy jak i w domu

Efektowna kolekcja foteli i sof świetnie nadająca się zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz.

Czytaj więcej...