Nowatorskie wzornictwo Profim już w naszej ofercie!

 

Rok 2015 jest wyjątkowym rokiem dla polskiej marki Profim. Producent, jako jeden z niewielu w branży mebli biurowych, prezentuje w tym roku zupełnie nowe (uznane nagrodami RedDot Award Design 2015) kolekcje.

 

Premierowe produkty to kontynuacja długofalowej strategii rozwoju firmy oraz efekt pracy utalentowanych projektantów takich jak: Paul Brooks, ITO Design, Hilary Birkbeck czy Przemysław Mac Stopa.

 

 

Oto ich przykłady:

1. Pelikan to fotel przyciągający uwagę swoim oryginalnym kształtem. Kolekcja Przemysława Mac Stopy to rozwiązanie dla wnętrz, w których każda dodatkowa wolna przestrzeń jest bezcenna. W dolnej części siedziska została umieszczona półka. Można w niej schować laptopa czy torbę.

 

2. Nu (projekt Paul Brooks) to wygodne fotele, które wpasują się wszędzie tam gdzie miejsce wymaga kompaktowych rozwiązań.

 

3. Wyspa (projekt ITO Design) to kolekcja o nowatorskim wzornictwie, dająca możliwość aranżowania przestrzeni w zależności od sytuacji.

4. Zoo to multifunkcjonalne krzesła zaprojektowane również przez Paula Brooksa, które znakomicie sprawdzą się w sytuacji mniejszych i większych spotkań.

5. myTURN (projekt Paula Brooksa) została uzupełniona o fotel obrotowy, który stanowi najwyższy poziom elegancji i stylu.

 

Więcej znajdą Państwo na: www.profim.pl oraz www.meble.surfland.com.pl . Zapraszamy!