Stoły TREBORD - świeżość i powiew lasu w Twoim biurze i domu!

 

Linia ekskluzywnych, ręcznie wykonywanych, "żywych" stołów drewnianych będących manifestem nowoczesnego stylu życia NOWOŚCIĄ już w naszej ofercie"

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z polskim producentem ekskluzywnych stołów drewnianych - firmą Trebord. Stoły te zaprojektowane zostały z myślą o tych, którzy poszukując ponadczasowych rozwiązań, mają odwagę zerwać z rutyną i otworzyć się na nową jakość w wystroju wnętrz.

Od 30.03.2015 do 30.05.2015 wprowadzamy 20% obniżkę cenową!!
Stoły te to połączenie unikalnej ekstrawagancji z zamiłowaniem do tradycji, wyrażonej w pięknie, jaką posiada naturalna forma drewna. Niezaprzeczalna alternatywa dla tych osób, które cenią unikatowe trendy w umeblowaniu i dekoracji wnętrz, stawiając na niepowtarzalną, norweską jakość.
Trebord to ręcznie wykonywane stoły biurowe, konferencyjne, jadalniane i kawowe, które sprawią, że Twoje wnętrze zyska elegancki i zapierającego dech w piersiach designu.
Do wyboru bogaty wybór drzewa, kolorystyki i stelaży. Każdy stół jest inny i wykonywany na indywidualne zamówienia Klienta.
Produkowane stoły są z różnych gatunków drewna. W ofercie jest buk, modrzew, dąb, jesion, olchę. Te ściągane są od stałego dostawcy z Polski. Z kolei cedr, akacja i cis sprowadzana jest m.in. z Holandii. Można również zamówić stół z sekwoi, która przyjeżdża do firmy produkcyjnej aż z Kanady.
Cena stołów uzależniona jest od gatunku drewna oraz wymiarów mebla. Klienci płacą za wymarzony oryginalny stół od 5 tys. do 12 tys. złotych. W cenę wliczone są koszty transportu.
Serdecznie zapraszamy! Poczuj świeżość i powiew lasu w Twoim biurze i domu.