SURFLAND Sp. z o.o. Sp. K. działa na rynku od ponad  30 lat.


Jesteśmy wrocławską firmą z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną, kreatywną kadrą pracowniczą, tworzącą inspirujące wnętrza z pomysłem...

Realizując Państwa wizje na temat wymarzonego wnętrza od ponad 30 lat z sukcesem wyposażamy gabinety, biura, otwarte przestrzenie typu open space, a także sale konferencyjne, szkoleniowe i wiele innych, mniej lub bardziej, typowych wnętrz instytucjonalnych i prywatnych... Naszym celem jest zaprezentowanie systemów, które zapewniają nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych i są systemami, które pozwalają na zrealizowanie każdej koncepcji zagospodarowania Państwa przestrzeni. W tym celu, poza samą ofertą meblową, prezentujemy również systemy mobilnych bądź przestawnych ścian działowych i przegród, które są doskonałym sposobem na dowolne kreowanie i wielofunkcyjny podział przestrzeni użytkowej, a dodatkowo ograniczają istniejące hałas, posiadając parametry akustyczne.

Wartym podkreślenia jest fakt, że jako patrioci wspieramy przede wszystkim polską produkcję i dlatego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem polskich fabryk MDD i PROFIM. Wychodząc naprzeciw zagranicznym trendom meblowym podjęliśmy również współpracę i wprowadziliśmy do oferty niemiecką jakość mebli i foteli SEDUS, oferujących bezbłędne piękno i ponadprzeciętną ergonomię pracy.

Z pasji do pisania stworzyliśmy też sklep internetowy esurfland.pl, oferujący bogaty wybór markowych piór, długopisów, akcesoriów piśmienniczych i urządzeń biurowych.

Jako solidny i wiarygodny przedsiębiorca - w roku 2013 firma Surfland znalazła się na tzw. "Białej Liście". Kilkakrotnie została też uhonorowana certyfikatem wiarygodności i rzetelności biznesowej...

Historia firmy Surfland

" Staramy się spełniać rosnące oczekiwania klientów. Jesteśmy rzetelni i uczciwi, dbamy tym samym o klienta jak i dobre miano naszej firmy."

 

Nasze zasady działania :
Stabilność

Działamy na rynku od 1987 roku bez gwałtownych wolt i zawirowań. Najlepiej mogą to potwierdzić nasi wieloletni partnerzy handlowi.

Uniwersalność oferty

Nie spełniamy wszystkich życzeń potencjalnych klientów, ale w zakresie projektowania, podziału i wyposażenia powierzchni biurowych, nasza obsługa jest kompetentna i kompletna.

Rozsądek

Niczego nie obiecujemy za darmo. Dla tego co sprzedajemy szukamy zawsze sensownej i uczciwej ceny w stosunku do rzeczywistej wartości.

Fantazja

Propagujemy wnętrza aranżowane mobilnie i kolorowo. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, jednak nie podchodzimy do nich bezkrytycznie. Sprzedajemy to, co się podoba nam samym.

Lojalność

Partnerów, którzy nam zaufali nie zostawiamy samych nawet z drobnymi problemami , jeśli tylko ich rozwiązanie leży w granicach naszych kompetencji.

Ambicja

Każe nam działać jak najbardziej perfekcyjnie . Również z potknięć, a te zdarzają się wszystkim, wyciągamy wnioski .

Nieszablonowość

Korzystamy z produktów i programów tylko dobrych producentów krajowych i zagranicznych. Nie narzucamy klientom swoich pomysłów, ale zawsze staramy się unikać powtórzeń i zwykłej nudy w aranżacji wnętrz.

Doświadczenie

W tym co robimy, po prostu je mamy.

Nowoczesne i designerskie meble biurowe - Wrocław

29-letni sukces Działu Meblowego Firmy Surfland to przede wszystkim ludzie z pasją tworzenia, ale także ogromne doświadczenie w kreowaniu i kompleksowym wyposażaniu wnętrz oraz wysoka jakość świadczonych usług i podążanie za trendami. Jesteśmy specjalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy i mogą Państwu zaproponować nowoczesne meble biurowe oraz wiele innych rozwiązań, dzięki którym można stworzyć funkcjonalne, a jednocześnie stylowe pomieszczenia. Pomagamy w kreowaniu miejsc przyjaznych efektywnej pracy. Tworzymy pomieszczenia dopasowane do potrzeb użytkowników, w których designerskie meble biurowe tworzą niepowtarzalny styl.

Dział Meblowy Firmy Surfland Wrocław został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy szukają rozwiązań wyróżniających się wysoką jakością i precyzją wykonania. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie meble biurowe, które w stu procentach odpowiadają wyżej wymienionym kryteriom. To profesjonalne meble biurowe zaprojektowane i stworzone z myślą o osobach, które nie uznają kompromisów i chcą otaczać się stylowymi produktami zapewniającymi optymalny poziom komfortu oraz niezbędną funkcjonalność.

Designerskie meble biurowe od polskich producentów.

Z doświadczenia wiemy, że polscy producenci z branży meblarskiej należą do jednych z najlepszych na rynku, dlatego współpracujemy z takimi markami jak MDD i PROFIM. W ten sposób możemy zapewnić naszym klientom nowoczesne meble biurowe wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. To meble biurowe wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i surowców w starannie zaplanowanym procesie produkcji. Ma to istotny wpływ na wysoką jakość finalnego asortymentu. To jakość doceniona nie tylko przez ogromną ilość usatysfakcjonowanych klientów, ale również wyróżniona przez branżowe certyfikaty oraz nagrody, którymi mogą poszczycić się wszystkie nowoczesne meble biurowe dostępne w naszej ofercie.

Nie tylko wysoka jakość jest autem oferowanych przez nas rozwiązań. Jesteśmy świadomi, że we współczesnym biznesie istotny jest również aspekt wizualny miejsc, w których się pracuje. To właśnie dlatego produkty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się również atrakcyjnym wyglądem nawiązującym do współczesnych trendów. Oferujemy wyłącznie designerskie meble biurowe, które mogą być prawdziwą wizytówką miejsca, w którym się znajdują. Jeżeli więc zależy Wam na wizerunku nowoczesnej firmy, która zapewnia komfortowe i wygodne miejsca pracy, to nasza oferta z pewnością będzie dla Was satysfakcjonująca. Znajdziecie w niej stylowe meble gabinetowe, konferencyjne, pracownicze oraz wiele innych elementów wyposażenia, bez których nie mogłoby funkcjonować żadne biuro.

Nowoczesne meble biurowe - oferta marki Surfland

Zainteresowała Was nasza propozycja i chcielibyście zamówić nasze nowoczesne meble biurowe? Przekonajcie się na własnej skórze, jak dobrze z nami współpracować. Czekamy na Was 5 dni w tygodniu, w godz. 9-17 w naszym biurze zlokalizowanym na terenie Wrocławia.